Pracownicy magazynu

Dni pracy: dni robocze (7-15, 14-22) Forma zatrudnienia: UoP
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie Wynagrodzenie PLN: 4.500 – 5.300 brutto

W adsystem. od 20 lat produkujemy nośniki reklamowe (stoiska, ścianki wystawiennicze, podświetlane kasetony itp.) sprzedajemy w wielu krajach Europy.  Jesteśmy dumni, że nasz polski produkt wspiera wizerunek wielu biznesowych gigantów w Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja towarów na produkcję,
  • Kompletacja zamówień bezpośrednio z magazynu,
  • Przyjmowanie dostaw oraz wysyłka towaru
  • Kontrola i rozmieszczanie towaru na magazynie
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Praca zmianowa (7:00-15:00, 14:00-22:00)

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Obsługa systemu komputerowego
  • Uprawnienia do obsługi wózków UDT (dodatkowym atutem będzie kat. WJO I)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Rzetelność, solidność, uczciwość i dokładność,
  • Mile widziane prawo jazdy Kat-B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się polskiej firmie produkcyjno-reklamowej
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej, który będzie przysługiwał Ci po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do karty Multisport – otrzymasz je również po okresie próbnym
  • Przyjazne środowisko pracy w otoczeniu ciekawych ludzi oraz w atmosferze wzajemnego szacunku i troski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą pracę związaną z nowymi technologiami
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Możliwość uzyskania premii kwartalnej oraz wypracowania płatnych nadgodzin

Kategoria: Produkcja
Zatrudnienie: Pełny etat
Lokalizacja: Wrocław

Akceptujemy pliki: .pdf

Szanujemy Twoją prywatność!