SEO Copywriter

Expired on: lis 30, 2023
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek) Forma zatrudnienia:  UoP lub B2B
Godziny pracy: 8/9 – 16/17  Wynagrodzenie PLN: 5.000 – 7.000 brutto
Zespół Marketingu zaprasza do współpracy 🚀 Kreatywne treści, międzynarodowe projekty, innowacyjne kampanie — tego znajdziesz u nas pod dostatkiem. Tworzymy, planujemy i wdrażamy pomysły, które inspirują i sprzedają. Nasz zespół cały czas się rozwija i rozrasta, dlatego jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły — u nas zawsze liczymy się z Twoim zdaniem 😎 Jeśli jesteś gotowy na współpracę pełną wyzwań i kreatywnego podejścia, to czekamy na Twoją aplikację!

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej skierowanej na osiągnięcie celów biznesowych
  • Zarządzanie i aktualizacja treści na stronach internetowych firmy, w tym dodawanie nowych produktów, tłumaczenie i aktualizacja informacji o nich
  • Tworzenie treści blogowych, i artykułów sponsorowanych
  • Tworzenie jakościowych treści pod konkretne frazy kluczowe
  • Formatowanie treści pod kątem SEO oraz UI
  • Wyszukiwanie unikalnych informacji do użycia w artykułach
  • Analiza trendujących fraz w wybranych obszarach tematycznych

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi, metod i strategii SEO
  • Umiejętność tworzenia oryginalnych i wartościowych treści
  • Biegłość w używaniu różnorodnych narzędzi i systemów CMS, oraz zdolność ich szybkiego uczenia się
  • Znajomość podstawowych zasad i narzędzi SEO-wych/CM-owych np. GA, Ahrefs, Senuto, z których pomocą będziesz umieć zrobić research słów kluczowych czy zoptymalizować artykuł
  • Pro aktywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Lekkie pióro wraz z umiejętnością redagowania tekstu i dostosowania stylu do grupy odbiorców
  • Znajomości zasad SEO on-site
  • Znajomość kluczowych zasad pisania treści pod SEO
Mile widziane:
      • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. SEO
      • Znajomość kwestii technicznych SEO

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się polskiej firmie produkcyjno – reklamowej, która wyznacza trendy na świecie w swojej branży
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Sporo ludzi z pasją do wymiany wiedzy! Mamy triathlonistów, biegaczy, rowerzystów, sztuki walki, DJ’a, wspinaczy wysokogórskich, fotografów i wiele innych
  • Pozytywnie zakręcony zespół, dla którego miła atmosfera, szacunek, współpraca i zaufanie są wartością nadrzędną
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
Kategoria: Marketing
Zatrudnienie: Pełny etat
Lokalizacja: Wrocław
Przepraszamy, ta oferta pracy już wygasła.

Szanujemy Twoją prywatność!