Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Expired on: lis 30, 2023
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek) Forma zatrudnienia: UoP
Godziny pracy: 8/9 – 16/17 Wynagrodzenie PLN: zależnie od doświadczenia

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej),

  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie, jak również nadzór nad szkoleniami

  • BHP, kontrola ich aktualności

  • Sporządzanie umów pracowniczych, aneksów do umów, wypowiedzeń, świadectw pracy, innych dokumentów kadrowych

  • Zgłaszanie faktu zatrudnienia cudzoziemców do Powiatowego Urzędu Pracy

  • Pozyskiwanie dokumentów pobytowych dla cudzoziemców

  • Prowadzenie spraw dotyczących zajęć komorniczych pracowników

  • Prowadzenie i rozliczanie spraw zawiązanych z benefitami pracowniczymi

  • Naliczanie wynagrodzeń, Generowanie Rachunków oraz List płac

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich

  • Obsługa PPK

  • Współpraca z NFZ w sprawie realizacji kart EKUZ

  • Sporządzanie oraz korygowanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • Obsługa programu Gratyfikant Nexo (Insert)

  • Obsługa pism oraz zaświadczeń dla pracowników i urzędów

  • Przygotowywanie i analiza raportów w zakresie wykonywanych prac

  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej

Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie min. 3 lata

    • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne

    • Dobrą znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych

    • Znajomość programu Płatnik oraz MS Office, Insert

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Dobra organizacja pracy

    • Terminowość, Samodzielność

    • Umiejętność praktycznej interpretacji przepisów

    Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy:

    • Pracę w stabilnie rozwijającej się polskiej firmie produkcyjno – reklamowej, która wyznacza trendy na świecie w swojej branży

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Pakiet medyczny LUX MED z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej

    • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
    • Parking samochodowy i rowerowy

    • Sporo ludzi z pasją do wymiany wiedzy! Mamy triathlonistów, biegaczy, rowerzystów, sztuki walki, DJ’a, wspinaczy wysokogórskich, fotografów i wiele innych

    • Zespół, dla którego miła atmosfera, szacunek, współpraca i zaufanie są wartością nadrzędną

Kategoria: Sprzedaż
Zatrudnienie: Pełny etat
Lokalizacja: Wrocław
Przepraszamy, ta oferta pracy już wygasła.

Szanujemy Twoją prywatność!